|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Сучасна каскадна листова люстра в чорному кольорі на 27 ламп H 686/27 BK V3390
Артикул
V3390
В наявності
4 875 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 27 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | C |
| Вага (кг) | 3.5 |
| Розмір упаковки | 40х40х37 см |
Опис
Сучасна каскадна листова люстра, що складається з гілок, на кінчиках яких розміщені сяючі пелюстки Завдяки декільком розмірам світильника, його блискуча краса може прикрасити як великі, так і менші площі кімнат Люстра доступна на 27, 36 та 45 пелюсток-плафонів


Кур'єром по Києву