|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Сучасна люстра-кільце на 27 ламп в флористичних мотивах H 687/27 BK V3339
Артикул
V3339
Немає в наявності
5 425 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 27 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
78 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
78 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Діаметр кільця | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | C |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Розмір упаковки | 64х64х27 см |
Опис
Тренд в природніх мотивах Сучасна люстра-кільце в корпусі чорного кольору в флористичних мотивах на 27/36/45 плафон пелюстку Люстру на 27 ламп рекомендуємо на площу до 18 м кВ


Кур'єром по Києву