|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Сучасна люстра в чорному корпусі на 3 графітових плафони 11585/3D V1080
Артикул
V1080
В наявності
1 195 грн
1 493 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 20 |
|---|---|
| Кількість ламп | 3 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
27 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Хром |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Корпус люстри - метал чорного кольору. Ця модель люстри представлена у двох розмірах - на 2 та 3 графітових плафони.








Кур'єром по Києву