|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Сучасна люстра в стилі Loft на три скляних плафони 11532/3 V2782
Артикул
V2782
В наявності
2 835 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
38 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
38 см |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 32 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
Сучасна люстра в стилі Loft на три скляних плафони в кольорі графіт або янтар в металевому корпусі В серії до люстри є підвісний світильники на один плафон

Кур'єром по Києву