|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Сучасна плафонна люстра в чорному корпусі на 6 ламп 4222/6G V1082
Артикул
V1082
В наявності
1 995 грн
2 493 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 31 |
|---|---|
| Кількість ламп | 6 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
67 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
67 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 13х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | в спальню |
Опис
Корпус люстри - метал чорного кольору. Ця модель люстри представлена у двох розмірах - на 4 та 6 плафонів.







Кур'єром по Києву