|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Сучасна стельова люстра в хромі на 5 плафонів 91069/5 CH V1079
Артикул
V1079
В наявності
1 645 грн
2 055 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 5 |
|---|---|
| Кількість ламп | 5 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 9.1 |
| Розмір упаковки | 75х30х39 см |
Опис
Сучасна стельова люстра з скляними круглими плафонами. Завдяки якісному графітовому плафону світло розсіюється рівномірно та має приємний вигляд.






Кур'єром по Києву