|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Сучасний LED-світильник на одне кільце MJ 44-500 V1747
Артикул
V1747
В наявності
3 995 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 72 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
50 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
6 см |
| Розмір стельової основи | 30х3 см |
| Розмір монтажної планки | 30 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Наявність пульта д/у | є |
| Режим нічника | Є |
| Розмір упаковки | 56х56х11 см |
| Тип приміщення | в дитячу |
Опис
Сучасний стельовий LED-світильник на одне кільце Завдяки своєму дизайну із зірочками на корпусі - ідеальний варіант для дитячих кімнат Керувати світильником можна за допомогою: — пульта д/у — мобільного додатку LampSmart Pro ????


Кур'єром по Києву