|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Сучасний стельовий світильник на 8 спотів кольору латунь AOC 5-8 V4246
Артикул
V4246
Немає в наявності
7 255 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
GU10 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Розмір плафона | 10х5 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 2 |
| Розмір упаковки | 45х21х15 см |
Опис
Сучасний стельовий світильник на 8 спотів кольору латунь в чорному корпусі метал

Кур'єром по Києву