|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Сучасний світильник на 45 ламп з гілочками чорного кольору H 687/45 BK V3333
Артикул
V3333
В наявності
7 445 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 45 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
110 см |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Діаметр кільця | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | C |
| Вага (кг) | 6 |
| Розмір упаковки | 92х92х32 см |
Опис
Тренд в природніх мотивах Сучасна люстра-кільце в корпусі чорного кольору в флористичних мотивах на 27/36/45 плафон пелюстку Люстру на 45 ламп рекомендуємо на площу до 30 м кВ


Кур'єром по Києву