|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Сучасний світильник з регулюючими ріжками з плафоном з подвійного скла HO 3/20 V3641
Артикул
V3641
Немає в наявності
5 694 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 20 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
85 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 7 |
| Розмір упаковки | 90х31х26 см |
Опис
Сучасний світильник з рухливими, регулюючими ріжками з плафоном з подвійного скла: прозорого та білого матового всередині Модель доступна в двох кольорах корпусу: чорний та латунь на 20 ламп Ріжок на 2 плафони має регулюючий механізм, цоколь G9 (для світлодіодної, енергозберігаючої лампочки) В комплекті лампочки 3 Вт Рекомендуємо на площу 20-30 м кВ

Кур'єром по Києву