|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодна люстра із метеликами D 1201L V2166
Артикул
V2166
В наявності
4 900 грн
7 205 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 15 |
|
Світлова температура
|
3000К |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 65 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина + трос |
| Вага (кг) | 3 |
| Розмір упаковки | 127х29х15 см |
Опис
Стримана видовжена світлодіодна люстра з метеликами на корпусі представлена в чорному та золотому кольорі









Кур'єром по Києву