|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодна люстра з унікальними плафонами H 856 V2464
Артикул
V2464
В наявності
2 785 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 6 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 75 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
73 см |
| Максимальна висота | 55 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 17х7 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 5 |
| Розмір упаковки | 65х41х23 см |
Опис
Модель на 6 плафонів рекомендуємо на площу 18-22 м кВ На 8 плафонів на площу 22-25 м кВ

Кур'єром по Києву