|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодний світильник з матовим акрилом 2234 BR BK V1928
Артикул
V1928
В наявності
985 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 42 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
5 см |
| Діаметр | 20см |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 22х22х7 см |
Опис
Світлодіодний світильник в білому або чорному кольорі з матовим акрилом Доступно у чотирьох розмірах : 20, 25, 30 і 35 см

Кур'єром по Києву