|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодний світильник з RGD підсвіткою та Bluetooth M 8291 RGB+Bluetooth V2818
Артикул
V2818
В наявності
2 115 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 33 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Діаметр | 40см |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Розмір стельової основи | 45х2 см |
| Тип кріплення | задня стінка |
| Наявність пульта д/у | є |
| Колір RGB підсвітки | Червоний |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 52х52х8 см |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Світлодіодний світильник з RGD підсвіткою має функцію регулювання яскравості та вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування.Він чудово підійде для освітлення як вітальні, спальні, так і кухні чи передпокою. Bluetooth у світильнику використовується для створення приємного різнобарвного освітлення, яким можна керувати зі смартфону. Корпус світильника оснащений білим акриловим плафоном, з ефектом «зоряного неба». Його бічне кільце виконане з прозорого акрилу, а середина та край задекоровані хромовими вставками. Дана модель представлена у двох розмірах діаметром 40 і 50 см.

Кур'єром по Києву