|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник лофт із позолоченим корпусом 12025/1 V2210
Артикул
V2210
В наявності
725 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий з позолотою |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
17 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 20х12 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |

Кур'єром по Києву