|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник Loft на 4 лампи з скляними плафонами 11535/4 WT V2044
Артикул
V2044
В наявності
3 135 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
63 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
22 см |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 64х28х24 см |
Опис
Люстра в металевому білому каркасі на 4 плафони

Кур'єром по Києву