|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник-лофт у чорному каркасі 12018/1 BK V3256
Артикул
V3256
В наявності
1 517 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 20х12 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 1.8 |
| Розмір упаковки | 27х27х34 см |

Кур'єром по Києву