|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−20%
Світильник Лофт у чорному корпусі на 3 графітових плафони 12120/3 BK+GR V4795
Артикул
V4795
В наявності
2 345 грн
2 930 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 4 |
|---|---|
| Кількість ламп | 3 |
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
24 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
48 см |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 38х8х2,5 см |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Підвісний світильник для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT. Матеріал корпусу метал чорного кольору. Розмір корпусу 48x25x24 см. Розмір плафону 15х10 см. Модель представлена у двох кольорах плафона - янтар або графіт; та у двох кольорах корпусу - білий та чорний. Також ця серія світильників включає підвіси на один плафон та світильники на 3 та 4 плафони. Висота регулюється, що дозволяє адаптувати світильник під різні простори та потреби. Світильники у стилі LOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу.


Кур'єром по Києву