|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник Loft в чорному каркасі 11921/1 V2156
Артикул
V2156
В наявності
575 грн
718 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 8 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 70 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 20х10 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 26х26х23 |





Кур'єром по Києву