|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник Loft в латунному каркасі 11066/1 V2158
Артикул
V2158
В наявності
515 грн
Замовлення від 5 одиниць
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Бронзовий |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
42 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір плафона | 24х15 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір упаковки | 26х26х23 |

Кур'єром по Києву