|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник Loft в позолоченому круглому каркасі 12335/1 V2160
Артикул
V2160
В наявності
765 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий з позолотою |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
25 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
| Розмір упаковки | 26х26х23 |

Кур'єром по Києву