|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник підвісний в чорному корпусі з скляним плафоном 11770/1 BK V2792
Артикул
V2792
В наявності
775 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
16 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір плафона | 12х16 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 18х18х25 см |
Опис
Трендові та сучасні підвісні світильники у стилі Loft. Однолампові світильники можна розміщувати на різній висоті, регулюючи кабель, на одній розетці. Цим самим створюючи власну, унікальну модель світильника.

Кур'єром по Києву