|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник, що має форму напівкуполу у білому корпусі D 1288 WT V4184
Артикул
V4184
В наявності
4 451 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 21 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000К |
| Колір корпусу | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
42 см |
| Діаметр | 40см |
| Максимальна висота | 185 см |
| Мінімальна висота | 42 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
Опис
Сучасний підвісний світильник має форму напівкуполу з десятками магічних світлячків, що являють собою вбудовані світлодіоди

Кур'єром по Києву