|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник у формі орбіти в стилі Лофт 12525/1 V3395
Артикул
V3395
Немає в наявності
842 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
26 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
26 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 15х9 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
Для прихильників стилю Лофт пропонуємо світильник в двох кольорах корпусу у формі орбіти Модель має в своїй серії підвісні одинарні світильники, а також світильник на 4 плафони в білому або чорному кольорі корпусу з янтарним або графітовим плафоном

Кур'єром по Києву