|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник в чорному або білому корпусі на 3 плафони 51203/3 V1003
Артикул
V1003
Немає в наявності
1 195 грн
1 493 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Розмір плафона | 10х9 см |
| Розмір стельової основи | 48х6х2 см |
| Розмір монтажної планки | 48 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір фурнітури | Хром |
| Тип | А |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Корпус - метал білого або чорного кольору із фурнітурою хром. Присутній регулюючий механізм, що дозволяє направити потік світла у потрібному напрямку. Ця модель люстри представлена у трьох розмірах - на 1, 2 та 3 плафони.






Кур'єром по Києву