|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник в чорному корпусі із графітовим плафоном 088N/1 BK+CH+GR V5277
Артикул
V5277
Немає в наявності
445 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
13 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
26 см |
| Розмір плафона | 13 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Світильник в чорному металевому корпусі із хромованою фурнітурою та одним скляним плафоном. У нашому асортименті представлено три кольорові варіації плафона: білий, янтарний та графітовий. Цей світильник є доповненням аналогічної серії люстр.

Кур'єром по Києву