|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник в геометричному білому металевому корпусі 12172/1 WT V2474
Артикул
V2474
В наявності
2 408 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
28 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
31 см |
| Максимальна висота | 94 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 20х10 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |

Кур'єром по Києву