|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник в геометричному металевому корпусі 12172/1 V2577
Артикул
V2577
В наявності
2 408 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
28 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
31 см |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір плафона | 20х10 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
Світильник в геометричному металевому корпусі на один об’ємний плафон Модель може бути стельовим або підвісним варіантом Доступна в двох кольорах плафону: графіт або янтар

Кур'єром по Києву