|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник в стилі лофт з корпусом решіткою 12391/1 V3738
Артикул
V3738
В наявності
805 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E27 |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
16 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
16 см |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 26 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | B |
Опис
Нова модель світильника в стилі Лофт в двох кольорах плафону

Кур'єром по Києву