|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник в золотому корпусі з плафоном з візерунком 8140/1 GD V5235
Артикул
V5235
Немає в наявності
415 грн
518 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Напівпрозорий з візерунком |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Серія стельових люстр в золотому корпусі з плафонами з візерунком представлена на 1, 2, 3 або 5 ламп.






Кур'єром по Києву