|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Точковий світильник накладний Champagne D15 H9 9W 3CCT V2260
Артикул
V2260
Немає в наявності
1 575 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 9 |
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
9 см |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Розмір упаковки | 21х21х15 см |
| Тип приміщення | в коридор, передпокій |
Опис
Мінімалістична модель світильника у чорному каркасі може слугувати як настінний, так і стельовий варіант










Кур'єром по Києву