|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Вуличний настінний світильник під лампочку 5149 W V3197
Артикул
V3197
В наявності
1 395 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 1 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Застаріле золото |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
18 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
37 см |
| Розмір стельової основи | 21х12 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Тип | А |
| Розмір упаковки | 28х23х32 см |
Опис
Вуличний настінний світильник під лампочку

Кур'єром по Києву