|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Видовжена чорна люстра із світлодіодними латунними кільцями 140 см NO 5-1400 V5405
Артикул
V5405
В наявності
4 391 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Потужність, Вт | 50 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
140 см |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 70х7х4 см |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Серія видовжених люстр у чорному металевому корпусі з латунною фурнітурою та білими плафонами ідеально поєднує елегантність і сучасний стиль. Моделі представлені у двох розмірах: Довжина 120 см — з одним білим плафоном. Довжина 140 см — з двома білими плафонами. Дизайн виконаний у мінімалістичному стилі: на видовженій металевій основі закріплені чорні металеві круги, латунні кільця з вбудованими світлодіодами (нейтральне світло) та білий плафон (або два плафони, залежно від моделі). Висота регулюється за допомогою двох металевих трубок по 30 см, що дозволяє встановлювати люстру на висоті від 50 до 80 см, забезпечуючи адаптацію до будь-якого інтер’єру. Ця серія стане вишуканим доповненням до вашого простору, створюючи стильну та затишну атмосферу.


Кур'єром по Києву