|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Видовжена LED люстра із графітовими пастинами SGA 21 GR V3543
Артикул
V3543
Немає в наявності
7 445 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 27 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал + пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
80 см |
| Максимальна висота | 215 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | в двох точках |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 1.7 |
| Розмір упаковки | 106х37х10 см |

Кур'єром по Києву