|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Видовжена люстра у формі гілочки з пелюстками Y 07/L1200 GD V2958
Артикул
V2958
В наявності
10 468 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 10 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
120 см |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 30 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Вага (кг) | 15 |
| Розмір упаковки | 126х65х35 см |
Опис
Видовжена люстра у формі гілочки з пелюстками-пластинами діаметром 8 см Висота регулюється завдяки тросам

Кур'єром по Києву