|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Видовжена люстра з ніжними декоративними квітами D 9001 L V3829
Артикул
V3829
Немає в наявності
16 615 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 36 |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
35 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип | А |
| Вага (кг) | 7 |
| Розмір упаковки | 110х47х29 см |
| Тип приміщення | у вітальню |
Опис
Погодьтесь, що ця люстра неземна краса! Видовжений каркас золотого кольору із ніжними декоративними квітками на 3 колірних режими освітлення Модель доступна у двох розмірах: 90 см, 115 см
Кур'єром по Києву