|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Видовжене світлодіодне латунне бра 60 см WJ 020/600 AB V5190
Артикул
V5190
В наявності
2 105 грн
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 15 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
| Відступ від стіни | 4 см |
| Розмір стельової основи | 10 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
Опис
Сучасні лінійні бра, які не лише виконують функцію освітлення, але й є стильним елементом інтер’єру. Основна перевага цих бра полягає в можливості встановлення під потрібним кутом – горизонтально або вертикально, основою вгору або вниз. Модель доступна в 2-х варіантах кольору корпусу: чорний та латунь, а також у 3-х розмірах: 40 см, 60 см та 80 см, з потужністю відповідно 10 Вт, 15 Вт та 19 Вт. Бра оснащені вбудованими світлодіодами, які розташовані під розсіювачем вздовж всієї довжини корпусу і випромінюють нейтральне світло з температурою 4000К.

Кур'єром по Києву