|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Видовжений чорний світильник на 3 білих плафони MJ 86/3 BK V872
Артикул
V872
В наявності
2 492 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий матовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
24 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Розмір плафона | 10 см (2 шт), 12 см (1 шт) |
| Розмір стельової основи | 12х4 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Видовжений світильник на 3 білих плафони в металевому корпусі. Ця модель представлена у двох кольорах корпусу: латунь та чорний.

Кур'єром по Києву