|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Видовжений світильник на 4 плафони YQ 307/4 V2235
Артикул
V2235
Немає в наявності
2 635 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 4 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
90 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 33 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | А |
| Тип приміщення | у вітальню |

Кур'єром по Києву