|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Видовжений світильник в корпусі золотого кольору з 3-ма чорними спотами Y 8857B-3 V4086
Артикул
V4086
В наявності
2 505 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
GU10 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
10 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
123 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
55 см |
| Розмір плафона | 10х5 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 1 |
| Розмір упаковки | 86х18х16 см |
Опис
Стильна мінімалістична модель світильника у видовженому корпусі золотого кольору з чорними плафонами-спотами Модель доступна на 3,4,5,9 та 12 ламп

Кур'єром по Києву