|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Видовжений світильник з LED елементами YQ 318/4 AB V2059
Артикул
V2059
В наявності
2 995 грн
3 743 грн
Консультація
Характеристики
| Залишилось, шт | 3 |
|---|---|
|
Цоколь
|
LED |
| Потужність, Вт | 11 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
12 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
70 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Сучасний креативний світлодіодний підвісний світильник у скандинавському стилі










Кур'єром по Києву