|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Вишукана дизайнерська люстра D 8089 V1559
Артикул
V1559
Немає в наявності
4 883 грн
7 180 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Потужність, Вт | 50 |
|---|---|
|
Світлова температура
|
3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
60 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
| Діаметр | 60см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип | B |
| Вага (кг) | 2.2 |
| Розмір упаковки | 85х85х13 см |
Опис
Неймовірно ніжна люстра, яка зачарує кожного своїм розкішним зовнішнім виглядом Світильник доступний у трьох діаметрах: 40, 60 та 80 см







Кур'єром по Києву