|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Вишукана каскадна люстра Tube 9472 CH V2172
Артикул
V2172
Немає в наявності
10 695 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 9 |
|---|---|
| Потужність, Вт | 75 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
40 см |
| Максимальна висота | 155 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 26 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Тип | А |
Кур'єром по Києву