|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Вишуканий світильник в формі кільця з підсвіткою на 2 метелики C 1201-2 V3415
Артикул
V3415
В наявності
3 266 грн
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
LED |
|---|---|
| Потужність, Вт | 25 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
33 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
33 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
37 см |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Вага (кг) | 1.1 |
| Розмір упаковки | 42х37х25 см |
Опис
Вишуканий підвісний світильник в формі кільця з підсвіткою на 2 метелики Такий світильник стане чудовим елементом декору або в якості додаткової підсвітки


Кур'єром по Києву