|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Витончений підвісний світильник з ефектом "павутинки" AS 123/1 V4130
Артикул
V4130
Немає в наявності
1 395 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
Консультація
Характеристики
|
Цоколь
|
E14 |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
8 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
8 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
20 см |
| Максимальна висота | 180 см |
| Мінімальна висота | 12 см |
| Розмір плафона | 20х8 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість в коробці (шт) | 15 |
| Вага (кг) | 0.9 |
| Розмір упаковки | 38х16х16 см |

Кур'єром по Києву