|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Заворожуюча люстра на 63 лампи з пелюстками H 686/63 GD V3372
Артикул
V3372
В наявності
10 515 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 63 |
|---|---|
|
Цоколь
|
G4 |
|
Світлова температура
|
4000К |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Графітовий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
100 см |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 80 см |
| Розмір плафона | 9 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип | C |


Кур'єром по Києву