|
Залишилось, шт
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Золота люстра на 2 білих плафони 91061/2 GD V4713
Артикул
V4713
В наявності
885 грн
Консультація
Характеристики
| Кількість ламп | 2 |
|---|---|
|
Цоколь
|
E27 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Білий |
|
Ширина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
30 см |
|
Довжина
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
65 см |
|
Висота
Одиниці вимірювання: сантиметри (см) |
15 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Опис
Люстра в металевому корпусі золотого кольору на 2 круглих білих плафона (діаметр плафона - 12 см). Довжина люстри - 65 см, ширина - 30 см, висота - 15 см. Представляємо серію невисоких плафонних люстр у 3-х комплектаціях (2, 3 та 5 плафонів) у 2-х кольорах корпусу (хром та золотий).

Кур'єром по Києву